Location : Home > 5 > 520T25HT16M3677
520T25HT16M3677
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT16M3677 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5253B-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 500MW SOD123
MMSZ5253B-HE3-08 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5253B-HE3-08 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIS990DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 100V 12.1A 1212-8
SIS990DN-T1-GE3 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIS990DN-T1-GE3 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SDMP0340LT-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOT523
SDMP0340LT-7 ELECTRONIC 27039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SDMP0340LT-7 IC 38150 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SDMP0340LT-7 STOCK 46210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS1A-M3/5AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SW 1A 50V DO-214AC
RS1A-M3/5AT IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS1A-M3/5AT NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325125-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325125-02-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
8-141 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
8-141 645978 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3035108 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 12-28 AWG
3035108 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3035108 Phoenix Contact 147200 2016+ FEED-THRO MOD TERM BLOCK BLUE Unitronix Electronics Limited
0395333405 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
995083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
995083 Weidmuller 157650 2016+ LPP 5.00/90/22 BK Unitronix Electronics Limited
995083 Weidmuller 297810 2016+ LPP 5.00/90/22 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1732506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1732506 N/A 34 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1732506 Phoenix Contact 147640 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1732506 Phoenix Contact 287330 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1870290000 Weidmuller 147230 2016+ LSF-SMT 7.50/03/180 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
NQ02010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.098" (2.50mm) Surface Mount
NQ02010000J0G Amphenol FCI 147580 2016+ TB SPRING CLAMP SMT Unitronix Electronics Limited
NQ02010000J0G IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NQ02010000J0G NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1823706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1823706 Phoenix Contact 241960 1538+ SPT-THR 1 5/ 9-H-3 5 P20 R72 Alphatek Technology Limited
1823706 Phoenix Contact 288070 2016+ TERM BLOCK 9POS SIDE 3.5MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F235-25 Crystals and Oscillators Oscillators 25MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 13mA Standby (Power Down)
F235-25 Fox Electronics 41735 1538+ OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD Alphatek Technology Limited
F235-25 Fox Electronics 57159 2015+ OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F235-25 Fox Electronics 88470 2015+ OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
F235-25 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V25000002 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 9pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)