Location : Home > 5 > 520T25HA19M2000
520T25HA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 32455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-87-151-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-151-41-001101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-151-41-001101 Preci-Dip 147140 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-151-41-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-1508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-1508-21 Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-1508-21 Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-1508-21 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-144-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0015291024 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
1359640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1359640000 Weidmuller 147270 2016+ S2C-SMT 3.50/16/90G 1.5SN BK R Unitronix Electronics Limited
0022012075 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)
0022012075 Molex 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
0022012075 Molex 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
431712-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
MDF7-24P-2.54DS(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
MDF7-24P-2.54DS(55) Hirose Electric Co Ltd 157720 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
MDF7-24P-2.54DS(55) IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
647401-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
647401-6 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
647401-6 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
647401-6 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ CONN RCPT 6POS W/RAMP SL-156 Unitronix Electronics Limited
647401-6 TE Connectivity AMP Connectors 278310 2016+ CONN RCPT 6POS W/RAMP SL-156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0908160226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
90143-0026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)