Location : Home > 5 > 520T25CT19M2000
520T25CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31745 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210512 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210512 Phoenix Contact 147280 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210512 Phoenix Contact 288590 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3003729 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-26 AWG
3003729 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3003729 Phoenix Contact 147250 2016+ GND TERM BLOCK DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
3003729 Phoenix Contact 8000 2012+ GND TERM BLOCK DIN RAIL EKT Electronics Co., Ltd
3003729 Phoenix Contact 8000 2012+ GND TERM BLOCK DIN RAIL TPC Global Service Co.Ltd.
861-87-040-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0387298818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC RA 13 ASY CV
24-0503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 24POS GOLD
24-0503-20 Aries Electronics 157220 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-0503-20 Aries Electronics 277450 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-0503-20 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-048-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430603-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1684070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1684070000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER SCKT BLL 5.08 90 9P B BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684070000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684070000 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979440000 Weidmuller 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979440000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com