Location : Home > 5 > 520T20HT20M0000
520T20HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T20HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139690 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31915 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139690 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57339 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37170-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37170-10-0 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37170-10-0 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546237-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546237-8 IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546237-8 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546237-8 TE Connectivity AMP Connectors 298050 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00024T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00024T8LF Amphenol FCI 147320 2016+ CONN RCPT 24POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00024T8LF Amphenol FCI 288290 2016+ CONN RCPT 24POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431403-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431403-17-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
855-83-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
855-83-009-10-001101 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-83-009-10-001101 Preci-Dip 298290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-011-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-011-10-132101 Preci-Dip 157130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-011-10-132101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039303056 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
292206-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin