Location : Home > 5 > 520T20HT13M0000
520T20HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T20HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139280 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 31505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139280 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N3026DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1W DO213AB
JAN1N3026DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JAN1N3026DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
325105-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325105-03-0 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2771133 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray