Location : Home > 5 > 520T15IT19M2000
520T15IT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T15IT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140130 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42355 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140130 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57779 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-147-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-284510-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284510-0 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-284510-0 TE Connectivity AMP Connectors 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284510-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284510-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 20POS 3.5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
815-22-013-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 13 Position Spring Piston Connector Surface Mount
815-22-013-30-001101 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
815-22-013-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147740 2016+ CONN SPRING 13POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
815-22-013-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298170 2016+ CONN SPRING 13POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1620790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1620790000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 20POS F SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1620790000 Weidmuller 147790 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1620790000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-036-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-036-30-007101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
814-22-036-30-007101 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
814-22-036-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157490 2016+ CONN SPRING 36POS DUAL .390 SMD Unitronix Electronics Limited
814-22-036-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. 279050 2016+ CONN SPRING 36POS DUAL .390 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37031-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37031-14-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37031-14-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039300160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0039300160 MOLEX 600 13+ WLParts Electronics ltd
0039300160 MOLEX 600 2015+ Leading(HK) IC Distributor Limited
0039300160 MOLEX 600 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
0039300160 MOLEX 600 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1900031 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole