Location : Home > 5 > 520T15HT13M0000
520T15HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T15HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
520T15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 32185 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
520T15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57609 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFML-115-T2-S-D-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFML-115-T2-S-D-K-TR IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFML-115-T2-S-D-K-TR Semiconductor 21733 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SFML-115-T2-S-D-K-TR STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
801-93-037-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
861-83-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-017-10-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-017-10-001101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6554-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS
48-6554-18 Aries Electronics 147280 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Unitronix Electronics Limited
48-6554-18 Aries Electronics 288370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-6554-18 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1606000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1606000000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1606000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 3BPOS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1606000000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited