Location : Home > 5 > 520T15CT19M2000
520T15CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T15CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK40315330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40315330 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40315330 NEW 278310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-93-124-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-124-41-001000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-124-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147580 2016+ CONN STRIP SOCKET 24POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-124-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288970 2016+ CONN STRIP SOCKET 24POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-135-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
546-83-391-18-101147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 391POS GOLD
546-83-391-18-101147 Preci-Dip 147860 2016+ CONN SOCKET PGA 391POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-391-18-101147 Preci-Dip 287710 2016+ CONN SOCKET PGA 391POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929852-01-05-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-05-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 10POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929852-01-05-10 Electronics 26040 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
AKSNT/G-BLACK Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
AKSNT/G-BLACK Assmann WSW Components 157020 2016+ CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK Unitronix Electronics Limited
AKSNT/G-BLACK Assmann WSW Components 278490 2016+ CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1813800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole