Location : Home > 5 > 520T10CT19M2000
520T10CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T10CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T10CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T10CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T10CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T10CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T10CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-6503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-6503-30 Aries Electronics 157790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-6503-30 Aries Electronics 278790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-6503-30 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-121-13-041101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 121POS GOLD
510-83-121-13-041101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-121-13-041101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-121-13-041101 Preci-Dip 278890 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com