Location : Home > 5 > 520T05HT16M3680
520T05HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520T05HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T05HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139980 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T05HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32205 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T05HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139980 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T05HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57629 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T05HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1986479-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1986479-3 TE Connectivity AMP Connectors 140000 17+/18+ 3 POS TERMI-BLOK HDR VERTICAL HT FindCores Electronics Co.,Ltd.
1986479-3 TE Connectivity AMP Connectors 157649 2015+ 3 POS TERMI-BLOK HDR VERTICAL HT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1986479-3 TE Connectivity AMP Connectors 242230 1538+ 3 POS TERMI-BLOK HDR VERTICAL HT Alphatek Technology Limited
1986479-3 TE Connectivity AMP Connectors 87790 2015+ 3 POS TERMI-BLOK HDR VERTICAL HT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com