Location : Home > 5 > 520R25HT16M3680
520R25HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520R25HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139760 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 31985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139760 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57409 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 99050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
104-13-306-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
104-13-306-41-770000 IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-306-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-306-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-306-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .300 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
714-43-262-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 62POS GOLD
714-43-262-31-018000 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-262-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 62POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-262-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 62POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1602020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1602020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 4POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602020000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602020000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-149-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
325242-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0395200523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TSW-127-08-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSW-127-08-T-S NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-127-08-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TSW-127-08-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-127-08-T-S Samtec Inc. 147760 2016+ CONN HEADER 27POS .100 SNGL R/A Unitronix Electronics Limited
43650-0725 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
43650-0725 Electronics 26299 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
43650-0725 Electronics 26299 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
43650-0725 STOCK 43790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1848012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)