Location : Home > 5 > 520R25CT19M2000
520R25CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520R25CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
520R25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R25CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700224 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0386907820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
121-13-310-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
121-13-310-41-001000 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
121-13-310-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-038-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-038-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF13-3P-1.25DSA(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
1-178128-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
1-178128-3 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-178128-3 IC 36572 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-178128-3 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-178128-3 TYCO 24450 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
PS2-9PC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.181" (4.60mm)
PS2-9PC Hirose Electric Co Ltd 157890 2016+ CONN PLUG 9POS Unitronix Electronics Limited
PS2-9PC IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS2-9PC NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1759560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759560000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1759560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 5.08 8POS OR EKT Electronics Co., Ltd