Location : Home > 5 > 520R15HT16M3690
520R15HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520R15HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R15HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R15HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 31835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R15HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139610 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R15HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R15HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97390 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546277-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546277-8 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-642-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
123-13-642-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .600 42POS EKT Electronics Co., Ltd
123-13-642-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .600 42POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
68046-410LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1953677 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953677 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953677 Phoenix Contact 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1953677 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902233 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1902233 Phoenix Contact 157710 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1902233 Phoenix Contact 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1817301 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)