Location : Home > 5 > 520R15HT13M0000
520R15HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R15HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
520R15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 32135 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
520R15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57559 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38432-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38432-09-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38432-09-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-173145-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325141-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws