Location : Home > 5 > 520R15DA26M0000
520R15DA26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R15DA26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R15DA26M0000 OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD 139360 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R15DA26M0000 OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD 41585 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R15DA26M0000 OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD 139360 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R15DA26M0000 OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD 57009 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R15DA26M0000 OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD 98590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395365007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOP162B01 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OSTOP162B01 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP162B01 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP162B01 On Shore Technology Inc. 147480 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
8-34166-1 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-34166-1 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-34166-1 STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1932649-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle
1932649-1 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1932649-1 TYCO 4400 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1932649-1 TYCO 4400 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1932649-1 TYCO 4400 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
7797 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M4 Through Hole