Location : Home > 5 > 520R10HT38M4000
520R10HT38M4000
Share on FacebookShare on Facebook
520R10HT38M4000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R10HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R10HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 31755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R10HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 139530 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R10HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 57179 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R10HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 99130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-046-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold