Location : Home > 5 > 520R10HT16M3690
520R10HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520R10HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R10HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R10HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 31775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R10HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139550 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R10HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R10HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK60113030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60113030 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60113030 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-272-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1634260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634260000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 48POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634260000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1911648 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1911648 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911648 Phoenix Contact 147380 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1911648 Phoenix Contact 299190 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38108-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38108-19-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38108-19-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5448624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448624 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5448624 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448624 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-014-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-014-10-004101 Preci-Dip 157230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-014-10-004101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1586041-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
103168-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103168-1 Electronics 26231 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
103168-1 STOCK 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
447192-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 165 POS 100 C/L
447192-5 TE Connectivity Aerospace, Def 157210 2016+ 3 ROW BOX RECP 165 POS 100 C/L Unitronix Electronics Limited
447192-5 TE Connectivity Aerospace, Def 297990 2016+ 3 ROW BOX RECP 165 POS 100 C/L Renxim Technology Limited. sales@renxim.com