Location : Home > 5 > 520N25HT20M0000
520N25HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N25HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140150 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 32375 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140150 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57799 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953232-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953232-2000-AR-PT 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953232-2000-AR-PT 3M 288350 2016+ CONN SOCKET 32POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953232-2000-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 32POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
953232-2000-AR-PT IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929975-01-19 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-19 3M 288930 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 38POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-19 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-19 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 38POS TPC Global Service Co.Ltd.
0009624159 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
5434719 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5434719 Phoenix Contact 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5434719 Phoenix Contact 297370 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0521160410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
1-103638-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-103638-5 Electronics 27830 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-103638-5 Electronics 27830 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1718140007 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1718140007 Molex, LLC 147750 2016+ KK RPC 156 HDR ASSY FRLK RTAN 07 Unitronix Electronics Limited
1808983 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808983 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1808983 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1808983 Phoenix Contact 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com