Location : Home > 5 > 520N20HT40M0000
520N20HT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N20HT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139380 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 31605 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139380 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 57029 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N20HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 98550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASBM22BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 14-22 AWG
ASBM22BU Amphenol PCD 147420 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ASBM22BU Amphenol PCD 288870 2016+ TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-026-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-026-10-457101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-026-10-457101 Preci-Dip 287530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-012-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-012-10-132101 Preci-Dip 156980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-012-10-132101 Preci-Dip 297650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325105-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325105-23-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19433-0001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.300" (7.62mm)
19433-0001 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19433-0001 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
19433-0001 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
19433-0001 STOCK 43590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
917807-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.400" (10.16mm)
917807-2 Electronics 27240 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
917807-2 Electronics 27240 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
917807-2 TE Connectivity AMP Connectors 277770 2016+ CONN RCPT 10.16 4POS DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1871468-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
1-1871468-2 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ CONN HEADER 2POS KEY-X VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1871468-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-1871468-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS KEY-X VERT T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
649016227222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-520125-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated