Location : Home > 5 > 520N20HT26M0000
520N20HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N20HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N20HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139580 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N20HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31805 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N20HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139580 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N20HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 57229 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N20HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 98950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395211015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
0395365508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796643-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796643-6 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796643-6 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796643-6 TE Connectivity AMP Connectors 157360 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
796643-6 TE Connectivity AMP Connectors 287730 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com