Location : Home > 5 > 520N20HT16M3690
520N20HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520N20HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139880 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 32105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139880 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57529 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97490 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3086047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 20-24 AWG
3086047 Phoenix Contact 147050 2016+ FEED-THRO MOD TERM BLOCK GRAY Unitronix Electronics Limited
3086047 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
805-87-048-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-048-10-001101 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-048-10-001101 Preci-Dip 146930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-048-10-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-015-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-015-10-001000 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-015-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287570 2016+ SIP SOCKET 15 POS STRAIGHT PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-015-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ SIP SOCKET 15 POS STRAIGHT PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-93-015-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ SIP SOCKET 15 POS STRAIGHT PCB TPC Global Service Co.Ltd.
ATB2R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 14-24 AWG
ATB2R Amphenol PCD 147370 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Unitronix Electronics Limited
ATB2R Amphenol PCD 288970 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38262-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38262-09-0 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38262-09-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-6621-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
14-6621-30 Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Unitronix Electronics Limited
14-6621-30 Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60-9503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD
60-9503-30 Aries Electronics 147860 2016+ CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD Unitronix Electronics Limited
60-9503-30 Aries Electronics 271350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ975/9-F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
EDSTLZ975/9-F NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ975/9-F On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 5.08MM 9POS PCB TPC Global Service Co.Ltd.
EDSTLZ975/9-F On Shore Technology Inc. 147620 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EDSTLZ975/9-F originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395338824 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
15-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
15-140-Y 38534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
15-140-Y Cinch Connectors 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-140-Y Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 15 POS TPC Global Service Co.Ltd.
1627950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627950000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 5POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627950000 Weidmuller 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1627950000 Weidmuller 288090 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com