Location : Home > 5 > 520N15IT19M2000
520N15IT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520N15IT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 41765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N15IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386107508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB3LV-5I-12M0000 Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 12mA Enable/Disable
CB3LV-5I-12M0000 CTS-Frequency Controls 140110 NEW RoHS OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
CB3LV-5I-12M0000 CTS-Frequency Controls 57759 2015+ OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3LV-5I-12M0000 CTS-Frequency Controls 88370 2015+ OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1649430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1649430000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649430000 Weidmuller 8000 2012+ CONN STR RELIEF BLC5.08 8POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1649430000 Weidmuller 157870 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1649430000 Weidmuller 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
324533 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
324533 Semiconductor 19845 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
324533 STOCK 43100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2970154 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 48 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male - DIN 41612 Type E 12-24 AWG
2970154 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2970154 Phoenix Contact 147250 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2970154 Phoenix Contact 287990 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9995110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole