Location : Home > 5 > 520N15HT20M0000
520N15HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N15HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139420 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31645 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139420 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57069 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws