Location : Home > 5 > 520N15DT19M2000
520N15DT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520N15DT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N15DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N15DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N15DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N15DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N15DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431602-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431602-03-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387322103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws