Location : Home > 5 > 520N10HT16M3680
520N10HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520N10HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N10HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 140090 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N10HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32315 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N10HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 140090 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N10HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N10HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387200702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws