Location : Home > 5 > 520N10HT13M0000
520N10HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520N10HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N10HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139280 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N10HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 31505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N10HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139280 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N10HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N10HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-GY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-22 AWG
DP25-GY Eaton 146940 2016+ TERMINAL BLOCK 25A GRAY Unitronix Electronics Limited
DP25-GY IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-GY NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2PWTC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws