Location : Home > 5 > 520N10HA19M2000
520N10HA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520N10HA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N10HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N10HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N10HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N10HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57349 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N10HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 99090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203920 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1814690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-22 AWG
1814690000 2170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1814690000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1814690000 Weidmuller 147790 2016+ Z TERMINAL FUSE TERM Unitronix Electronics Limited
1814690000 Weidmuller 288410 2016+ Z TERMINAL FUSE TERM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39351-0013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39351-0013 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39351-0013 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
39351-0013 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 3.5MM 13POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
1109800-24 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
1109800-24 ARIES 2000 2013+ Program Your Own Correct-A-Chip¢â Protec Engineering (S) Pte Ltd
1109800-24 Aries Electronics 147660 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1109800-24 Aries Electronics 287310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-144 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-144 Electronics 27060 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
55510-144 Electronics 27060 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
55510-144 STOCK 45220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
812-22-013-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 13 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-013-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-013-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-013-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-013-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd