Location : Home > 5 > 520M25HT40M0000
520M25HT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25HT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 31775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139550 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 97870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 16-26 AWG
3210319 Phoenix Contact 147250 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210319 Phoenix Contact 288930 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431610-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431610-11-0 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-30SD-D4TS1-1-12 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets CONN HEADER 30POS
315-83-142-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-142-41-001101 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-126-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-126-41-018101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-126-41-018101 Preci-Dip 298610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-83-138-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-138-41-005101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
411-83-224-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-83-224-41-001101 Preci-Dip 157590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-83-224-41-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826467-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826467-3 TY 48500 2012+ instock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
338095-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.100" (2.54mm)
338095-6 STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
338095-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 6POS .050 RED Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
175363-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
175363-2 Electronics 25471 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
175363-2 STOCK 43250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
175363-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1418639-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm)
1-1418639-5 TE Connectivity AMP Connectors 157079 2015+ SOCKET HOUSING 2POS. MQS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1418639-5 TE Connectivity AMP Connectors 272700 2016+ SOCKET HOUSING 2POS. MQS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1418639-5 TE Connectivity AMP Connectors 87850 2015+ SOCKET HOUSING 2POS. MQS Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com