Location : Home > 5 > 520M25HT20M0000
520M25HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 32455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 140230 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-43-154-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
M20-7882746 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-7882746 Harwin Inc. 147130 2016+ 27+27 DIL HORIZ SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7882746 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7882746 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282825-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-282825-3 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282825-3 TE Connectivity AMP Connectors 157540 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-282825-3 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282825-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 13PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
1645580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645580000 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1645580000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645580000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325305-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1957800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1957800000 Weidmuller 157010 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1957800000 Weidmuller 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
450-10-214-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-214-00-018101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-214-00-018101 Preci-Dip 298130 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1470107-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
1-1470107-2 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 12P Unitronix Electronics Limited
1-1470107-2 TE Connectivity AMP Connectors 277290 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 12P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1470107-2 tyco/amp 22000 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
3-1734260-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
3-1734260-4 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
3-1734260-4 TE Connectivity AMP Connectors 157320 2016+ CONN HEADER 4POS VERT SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
3-1734260-4 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ CONN HEADER 4POS VERT SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-178128-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
2-178128-4 Electronics 26259 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-178128-4 Original 38604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-178128-4 Semiconductor 19155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-178128-4 STOCK 46200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0395337022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)