Location : Home > 5 > 520M25HT16M3680
520M25HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520M25HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139930 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32155 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139930 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57579 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430602-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws