Location : Home > 5 > 520M25HT13M0000
520M25HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139730 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 31955 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139730 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57379 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
48-3574-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN
48-3574-10 Aries Electronics 147210 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-3574-10 Aries Electronics 277100 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3574-10 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-037-20-002101 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-20-002101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
431111-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
65936-008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
65936-008 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
65936-008 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
325241-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
801-87-013-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-013-53-001101 Preci-Dip 157640 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-013-53-001101 Preci-Dip 298090 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499-83-212-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-83-212-10-003101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
499-83-212-10-003101 Preci-Dip 298650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395377524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)