Location : Home > 5 > 520M25DT19M2000
520M25DT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25DT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139780 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139780 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57429 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387217303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate