Location : Home > 5 > 520M20IT19M2000
520M20IT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M20IT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M20IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M20IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 41785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M20IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M20IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M20IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431602-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431602-03-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1742110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 3POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1742110000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1742110000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5433286 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole