Location : Home > 5 > 520M20HT13M0000
520M20HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M20HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 140100 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 32325 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 140100 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57749 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M20HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37003-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37003-10-0 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37003-10-0 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-3575-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN
36-3575-11 Aries Electronics 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-3575-11 Aries Electronics 287970 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325028-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325028-20-0 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-117-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-117-41-035101 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-117-41-035101 Preci-Dip 157850 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-117-41-035101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com