Location : Home > 5 > 520M20CT19M2000
520M20CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M20CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57349 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M20CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 99090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-156-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3046143 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 10-26 AWG
3046143 Phoenix Contact 139980 NEW RoHS UT 4-TG-EX FindCores Electronics Inc.
3046143 Phoenix Contact 242210 1538+ UT 4-TG-EX Alphatek Technology Limited
3046143 Phoenix Contact 242210 1538+ UT 4-TG-EX AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3046143 Phoenix Contact 88530 2015+ UT 4-TG-EX RENXIM Electronics Co.,Ltd.
70ADJ-5-ML0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Compression Contact, Male Connector Surface Mount
70ADJ-5-ML0 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70ADJ-5-ML0 Bourns Inc. 147590 2016+ MODULAR CONTACT SMD MALE Unitronix Electronics Limited
5605798 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.200" (5.08mm) Board Mount
5605798 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5605798 Phoenix Contact 147810 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
5605798 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-025-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-025-10-012101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-025-10-012101 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0879143614 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103688-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
103688-1 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
103688-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 2POS .1 UNLOAD EKT Electronics Co., Ltd
103688-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 2POS .1 UNLOAD SIMEN Electronics Co.,Ltd
103688-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 2POS .1 UNLOAD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-480700-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Orange 0.250" (6.35mm)
1-480700-3 TE Connectivity AMP Connectors 278150 2016+ CONN PLUG 3POS UNIV-M-N-L ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480700-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480700-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 3POS UNIV-M-N-L ORANGE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5452186 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)