Location : Home > 5 > 520M15CT40M0000
520M15CT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520M15CT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M15CT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 140020 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M15CT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 32245 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M15CT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 140020 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M15CT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 57669 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M15CT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 98610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5362B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 5W DO214AA
SMBJ5362B-TP IC 37212 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SMBJ5362B-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ DIODE ZENER 5W 28V SMB EKT Electronics Co., Ltd
SMBJ5362B-TP N/A 98550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1557360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1557360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
445W33F20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W33F20M00000 CTS-Frequency Controls 57529 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445W33F20M00000 CTS-Frequency Controls 88950 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W33F20M00000 CTS-Frequency Controls 88950 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1754504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754504 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1754504 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PLUG 5POS 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1754504 Phoenix Contact 288970 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792540 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792540 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1792540 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1792540 Weidmuller 287450 2016+ IDU 1.5N Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792540 Weidmuller 8000 2012+ IDU 1.5N EKT Electronics Co., Ltd
1-1546216-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1546216-6 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546216-6 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546216-6 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546216-6 TE Connectivity AMP Connectors 298650 2016+ TERM BLOCK RCPT 16POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63901-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated