Location : Home > 5 > 520M10CT16M3680
520M10CT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520M10CT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M10CT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139880 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M10CT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M10CT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139880 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M10CT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57529 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M10CT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97490 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387307204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws