Location : Home > 5 > 520M10CA19M2000
520M10CA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M10CA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M10CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M10CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M10CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M10CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M10CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-141-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
16-8720-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8720-310C Aries Electronics 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8720-310C Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBSAX-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSAX-8 Curtis Industries 157230 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSAX-8 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSAX-8 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-030-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-030-10-005101 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-030-10-005101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
OSTYK51220330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51220330 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51220330 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1980360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980360000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980360000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325148-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1969605-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)