Location : Home > 5 > 520M05CA19M2000
520M05CA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M05CA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M05CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139510 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M05CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 41735 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M05CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139510 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M05CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M05CA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 99070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387204804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws