Location : Home > 5 > 520L25HT38M4000
520L25HT38M4000
Share on FacebookShare on Facebook
520L25HT38M4000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 140170 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 32395 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 140170 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 57819 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L25HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 98470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-41-116-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1642680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642680000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642680000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642680000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com