Location : Home > 5 > 520L25DT19M2000
520L25DT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520L25DT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140030 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42255 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140030 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57679 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-13-119-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-13-119-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287710 2016+ CONN SOCKET STRIP 19POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-13-119-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP 19POS GOLD EKT Electronics Co., Ltd
310-13-119-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP 19POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
310-13-119-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP 19POS GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
0386007627 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0791077273 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1727100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1727100000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 30POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1727100000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1727100000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-87-147-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 147 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1358640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole