Location : Home > 5 > 520L20HT20M0000
520L20HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L20HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139330 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31555 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139330 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 56979 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L20HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291625 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single