Location : Home > 5 > 520L20HT16M3680
520L20HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520L20HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L20HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L20HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 31785 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L20HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139560 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L20HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57209 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L20HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 98130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1968650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1968650000 Weidmuller 157230 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1968650000 Weidmuller 298710 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-016-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold