Location : Home > 5 > 520L15HT13M0000
520L15HT13M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L15HT13M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139970 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 32195 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 139970 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 57619 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L15HT13M0000 OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD 98070 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-43-161-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-022-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-022-65-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-022-65-001101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-022-65-001101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387290796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC WW 23 ASY
811-22-021-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 21 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-021-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-021-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-021-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147580 2016+ CONN SPRING CONT 21 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-021-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297890 2016+ CONN SPRING CONT 21 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-038-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-038-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-038-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-038-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-038-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
535676-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
535676-6 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
535676-6 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ CONN RCPT 7POS R/A .100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535676-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
535676-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 7POS R/A .100 T/H Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com