Location : Home > 5 > 520L10HT26M0000
520L10HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L10HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139350 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31575 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139350 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 56999 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L10HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws