Location : Home > 5 > 520L10DA19M2000
520L10DA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520L10DA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L10DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L10DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 41765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L10DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L10DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L10DA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386698019 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS W/CAPTIVE SCREW -C-H
DP25-OR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 12-22 AWG
DP25-OR Eaton 147830 2016+ TERMINAL BLOCK 25A ORANGE Unitronix Electronics Limited
DP25-OR IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-OR NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-020-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-020-40-001101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-40-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-020-40-001101 Preci-Dip 288410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-024-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-024-10-268101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-024-10-268101 Preci-Dip 147570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-024-10-268101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com