Location : Home > 5 > 520L05HT16M3690
520L05HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520L05HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L05HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139990 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L05HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 32215 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L05HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139990 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L05HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L05HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0501520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 10-26 AWG
0395319509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole