Location : Home > 5 > 515D336M063AA6AE3
515D336M063AA6AE3
Share on FacebookShare on Facebook
515D336M063AA6AE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B43086F2226M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
B43086F2226M EPCOS (TDK) 1401700 2015+ CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43086F2226M EPCOS (TDK) 777500 1532+ CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL Alphatek Technology Limited
B43086F2226M EPCOS (TDK) 88130 2015+ CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43086F2226M EPCOS (TDK) 882700 NEW RoHS CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL FindCores Electronics Inc.
36D191F350AB2A Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 190UF 350V SCREW
36D191F350AB2A Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 190uF EKT Electronics Co., Ltd
36D191F350AB2A Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 190uF SIMEN Electronics Co.,Ltd
36D191F350AB2A Vishay/Sprague 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 190uF Global Thunder Electronics Co.,Ltd
53D680F450JL7 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 68UF 450V AXIAL
53D680F450JL7 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380LQ182M180K042 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
380LQ182M180K042 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 180V 20 SIMEN Electronics Co.,Ltd
380LQ182M180K042 Cornell Dubilier Electronics ( 496000 1532+ CAP ALUM 1800UF 20 180V SNAP Alphatek Technology Limited
380LQ182M180K042 Semiconductor 20995 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
380LQ182M180K042 STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SLP152M100C5P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
SLP152M100C5P3 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 100V 20 105C Learn M EKT Electronics Co., Ltd
SLP152M100C5P3 Cornell Dubilier 80,000 2016+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 100V 20 105C Learn M enkaite Electronics Co., Ltd
SLP152M100C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1330100 2015+ CAP ALUM 1500UF 20 100V SNAP Unitronix Electronics Limited
SLP152M100C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 87790 2015+ CAP ALUM 1500UF 20 100V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX181M400E1P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
SLPX181M400E1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1426500 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX181M400E1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 783300 1532+ CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP Alphatek Technology Limited
SLPX181M400E1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 87290 2015+ CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLPX181M400E1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 888500 NEW RoHS CAP ALUM 180UF 20 400V SNAP FindCores Electronics Inc.
MAL209442391E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
MAL209442391E3 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL209442391E3 NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012206071 Capacitors Ceramic Capacitors 0.10¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)