Location : Home > 5 > 511FBA106M250BAG
511FBA106M250BAG
Share on FacebookShare on Facebook
511FBA106M250BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511FBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 57849 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511FBA106M250BAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 42425 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-43-022-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold