Location : Home > 5 > 511FBA106M250AAG
511FBA106M250AAG
Share on FacebookShare on Facebook
511FBA106M250AAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511FBA106M250AAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 31785 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511FBA106M250AAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 139560 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511FBA106M250AAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 57209 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511FBA106M250AAG OSCILLATOR XO 106.25MHZ LVDS SMD 88390 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTOQ11A150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
OSTOQ11A150 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ11A150 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ11A150 On Shore Technology Inc. 147050 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
52945 39876 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52945 IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52945 FESTO 1200 2016+ 2016+ Futune Electronics Co.Limitd
52945 FESTO 1200 2016+ Filter enkaite Electronics Co., Ltd
40800 37564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
40800 Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
40800 STOCK 43530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
40800 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0191930151 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 10 Stud Circular 8 AWG Crimp
0191930151 N/A 2000 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0707222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 15 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
1703218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange